Zeeland wacht met gas afkoppelen tot er een ‘betrouwbaar’ alternatief is

Zeeuwse wijken gaan pas definitief van het gas af als er een “betrouwbaar en betaalbaar alternatief” is. Zo blijkt uit de Regionale Energiestrategie (RES) die de provincie onlangs presenteerde. Zeeland wil vanaf 2050 alleen nog maar hernieuwbare energie opwekken. Bovendien moeten in dat jaar alle woningen in de provincie energieneutraal zijn en mag het vervoer geen CO2 meer uitstoten. Dat zijn de belangrijkste doelstellingen in de Regionale Energiestrategie (RES), die Zeeland onlangs, als eerste van alle provincies, heeft gepresenteerd. Alle regio’s in Nederland komen met een energiestrategie waarmee ze aan de doelstellingen uit het klimaatakkoord van Parijs willen voldoen. Lees verder.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 24-03-2020

alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »