Wijziging Regeling erkende instanties vervoer gevaarlijke stoffen

IenW bereidt een wijziging voor van de ‘Regeling erkende instanties vervoer gevaarlijke stoffen’, alsmede de bijlagen van enkele aanverwante regelingen (VLG, VSG en VBG). Ook wordt de systematiek van het verlenen van erkenningen gewijzigd. Voortaan wordt er verwezen naar concrete handelingen en niet meer naar opsommingen in andere systemen. Daarnaast worden enkele zaken gecorrigeerd.

In de huidige regeling wordt in een te verlenen erkenning voor concrete handelingen verwezen naar de betreffende randnummers uit het ADR, RID en ADN (vervoer gevaarlijke stoffen over respectievelijk de weg, het spoor en de binnenwateren), die tweejaarlijks Europees worden aangepast. Door de wijziging wordt nu rechtstreeks verwezen naar handelingen waarvoor een erkenning kan worden aangevraagd. Hierdoor behoeft de regeling niet langer tweejaarlijks te worden aangepast.

Meer weten? Lees hier de volledige tekst op internetconsultatie.nl.

 

 

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 14-11-2019

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
Bol van Staveren
alltech
hamer
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
ONE Dyas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech

Overzicht alle leden »