Weg met diesel en benzine? Ook de elektrische auto is vervuilend

Het aantal nieuwe dieselauto’s neemt drastisch af. En dat terwijl een dieselauto minder CO2 uitstoot dan een benzineauto. Dat maakt een diesel nog niet schoon, maar hetzelfde geldt voor de elektrische auto.

Voor steeds minder mensen is de dieselauto een optie. 3 jaar geleden was een op de vijf auto’s nog een diesel, en nu is dat nog maar een op de tien. De meeste dieselautokopers zijn particulieren die leasen en bedrijven. Uit de autoverkoopcijfers blijkt dat de meeste van deze kopers nu overstapt naar de elektrische auto. Wat Smeulders betreft ben je ook dan nog lang niet energieneutraal bezig: “Een elektrische auto is net zo vervuilend als een Volkswagen Polo op benzine. Dat komt omdat de stroom niet schoon is.”

Lees het gehele artikel op eenvandaag.avrotros.nl

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 16-07-2019

alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »