‘Vier op de tien woningen kunnen niet van het gas af’

Vier op de tien woningen in Nederland kunnen niet warm gestookt worden als ze “van het gas af ” gaan. Dat zegt Hans Slootweg, van netbeheerder Enexis, tevens hoogleraar aan de TU Eindhoven. Oudere woningen, van voor 1980, zijn onvoldoende geïsoleerd en met elektriciteit op koude dagen niet warm te krijgen. Hij noemt het motto dat iedereen van het gas af moet ongenuanceerd. Lees verder.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 16-03-2020

alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »