Vialle uit Eindhoven verwacht stevige groei met nieuw autogas systeem

Vialle Autogas Systems heeft een nieuw autogas systeem geïntroduceerd. De technologie zorgt er voor dat het autogas in vloeibare vorm rechtstreeks in de cilinders wordt geïnjecteerd. 

Met het ‘DirectBlue’-systeem meent Vialle het antwoord te hebben op de benzineauto’s die al jarenlang zijn voorzien van directe injectie van de brandstof. Vialle presenteerde zijn vinding op de GasShow in Polen. Daar won het de Inpro Award voor het nieuwe systeem. Vialle stelt het eerste bedrijf in de wereld te zijn dat een betrouwbare technologie heeft ontwikkeld voor directe injectie van autogas.

Lees het gehele artikel op ed.nl


Admin Occhio - 28-03-2019

alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »