Van het gas af: veel gemeenten worstelen met betaalbaarheid

Volgend jaar moeten alle gemeenten een plan van aanpak hebben om stapsgewijs te stoppen met aardgas. NU.nl hield een rondvraag onder 155 gemeenten en ontdekte dat het echte werk op veel plekken al is begonnen. En daarmee komt er ook beter zicht op de obstakels. Veel gemeenten hebben unieke situaties, maar betaalbaarheid voor de inwoners is een terugkerende zorg. Aardbevingen, geopolitieke spanningen, klimaatverandering en lege velden: er bestaat inmiddels brede overeenstemming dat het gastijdperk niet eindeloos is. Maar hoe stop je met iets dat tientallen jaren vanzelfsprekend was? En waar begin je, en met wie? Welke technieken gebruik je daarvoor, en hoe zit het met de kosten? Lees verder op nu.nl.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 21-07-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »