‘Stop met die hype dat we helemaal van het gas af moeten’

‘We moeten in Nederland van het gas af.’ Het klinkt makkelijker gezegd dan gedaan, vindt hoogleraar Energie Technologie David Smeulders van de Technische Universiteit Eindhoven. Hij sprak onlangs op het congres NewEmmergy over de energietransitie.

‘We moeten van die hype af dat we ‘van het gas af moeten’’, zo werd uit zijn mond opgetekend. ‘We hebben ook groen gas en waterstofgas’, zo hield hij het gehoor voor. ‘Als je van het aardgas af wil, dan kan dat. Doe de gaskraan in je woning dicht. Maar je moet wel een alternatief hebben.’ Dat alternatief is nu niet in voldoende mate aanwezig, stelde hij.

Lees hier het originele bericht op RTV Drenthe.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 14-11-2019

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
Bol van Staveren
alltech
hamer
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
ONE Dyas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech

Overzicht alle leden »