Steeds minder Nederlanders willen van het gas af

Steeds minder Nederlanders vinden het een goed idee om van het gas af te gaan. Dit jaar is nog maar 45 procent voorstander, terwijl dat in 2017 nog 58 procent was. Dat blijkt uit een jaarlijkse enquête van klimaatstichting Hier. Daarmee neemt het draagvlak om te stoppen met aardgas dit jaar opnieuw af. Vier jaar geleden waren de voorstanders om te stoppen met gas nog duidelijk in de meerderheid (58 procent vóór, 23 procent tegen). De afgelopen jaren zag je de tegenstand al toenemen, en dit jaar zijn de voor- en tegenstanders voor het eerst in evenwicht. 45 procent is vóór, 45 procent is tegen en 10 procent heeft geen mening. Lees verder op RTLNieuws.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 03-08-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
Bol van Staveren
alltech
foja
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
ONE Dyas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech

Overzicht alle leden »