PvdA: ‘Drents groen gas is voor Drenthe’

De provincie moet de regionale energienetbeheerder Rendo steunen in haar standpunt dat in Drenthe geproduceerd groen gas ook in Drenthe gebruikt wordt en niet in de Randstad. Dat wil de PvdA in Provinciale Staten. De partij wil zo de oproep van Rendo en een aantal gemeenten richting de Tweede kamer ondersteunen. Duurzaam groen gas dat hier wordt geproduceerd moet niet op papier worden verbruikt door inwoners van de Randstad. Het gas moet beschikbaar zijn voor lokaal gebruik. Dat dringende advies geven Rendo en de gemeenten De Wolden, Hardenberg en Staphorst aan de Kamer. Het ministerie van Economische Zaken wil eerst de productie van groen gas stimuleren en pas daarna de verdeling van het gas regelen. Lees verder op RTVDrenthe.nl.  

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 24-07-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »