Prins LPG-systeem af-fabriek op nieuwe RAM pick-up

KWA, de nieuwe Europese importeur voor Dodge en RAM, heeft een samenwerking met het Nederlandse Prins Autogas gesloten. KWA kan daardoor een af-fabriek LPG-systeem aanbieden op de RAM 1500 pick-ups en de Dodge Durango.

De LPG-oplossing is erg populair in Nederland. De toepassing van LPG zorgt ervoor dat de brandstofkosten met 30 procent dalen en de CO2-emissies 12 procent lager zijn. Op de RAM en Dodge modellen wordt het Prins VSI-2.0 systeem gemonteerd, de meest recente versie van het succesvolle Prins LPG-systeem. De RAM 1500 (MY2018 en MY2019) krijgt dan naast de standaard 98 liter benzinetank een LPG-tank van 100 liter. De tank zit op de plaats waar normaal het reservewiel zit. De vulopening zit direct naast de trekhaak. Door deze oplossing wordt het laadvermogen van de RAM 1500 niet negatief beïnvloed.

Lees het gehele artikel op bestelauto.nl


Admin Occhio - 21-01-2019

alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »