Plan voor uitstel heffing energiebelasting vanwege corona

Voordat het coronavirus Nederland bereikte, was het Klimaatakkoord een hot item voor het kabinet. Het Klimaatakkoord moet ervoor zorgen dat Nederland de uitstoot van broeikasgas CO2 de komende jaren fors gaat terugdringen. Daarvoor waren er allerlei maatregelen bedacht die bijvoorbeeld gas hoger zouden belasten en elektriciteit lager. Een van de opties in het Noodpakket banen en economie vanwege de coronacrisis is uitstel van belastingen op energie. Lees verder.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 24-03-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
Bol van Staveren
alltech
hamer
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
ONE Dyas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech

Overzicht alle leden »