‘Pensioenfondsen moeten stoppen met investeren in fossiel gas’

Vijf Europese milieuorganisaties roepen pensioenfondsen op niet meer te investeren in energiebedrijven die gas uit de bodem halen. Naast CO2 dat gas uitstoot tijdens verbranding, dragen gaslekken in productie, transport en gebruik aanzienlijk bij aan de opwarming van de aarde, stellen het Nederlandse Both ENDS, het Deense AnsvarligFremtid, Fossil Free Sweden, Fossil Free Berlin en het Italiaanse Re:Common. Met de campagne Gas Free Pensions willen de organisaties pensioendeelnemers bewust maken dat fossiel gas niet duurzaam is, en ze aanmoedigen hun eigen pensioenfonds op te roepen om alle investeringen in fossiele brandstoffen zo snel mogelijk af te bouwen. Lees verder op de site van de Leeuwarder Courant.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 02-07-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »