Op weg naar negatieve gasprijzen?

Afgelopen vrijdag daalde de toonaangevende front month TTF gasprijs tot ongeveer $1,20/MMBtu (minder dan €4/MWh). Sinds begin van het jaar is de prijs met ongeveer 70% gedaald. Kan de gasprijs, in navolging van de Amerikaanse olieprijs ruim een maand geleden, op een gegeven moment negatief worden? De coronacrisis leidt ertoe dat het verbruik van gas afneemt. Wereldwijd zal de vraag naar gas dit jaar met ongeveer 5% afnemen ten opzichte van 2019, zo schat het IEA. Dat mag dan minder zijn dan de 10% waarmee de olievraag dit jaar vermindert, het komt voor de gasindustrie wel op een ongelukkig moment. Lees verder.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 12-06-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »