Onderzoek naar het beste alternatief voor gas in kas

Brancheorganisatie Glastuinbouw Nederland gaat een onderzoek doen naar het beste alternatief voor gas in de kassen in Noordwest-Friesland. Er waren vergevorderde plannen om de kassen te verwarmen via geothermie (aardwarmte). De perikelen rondom het glastuinbouwbedrijf Hartman (overname Fruit Farm Group, faillissement en overname Best Fresh Group uit Poeldijk) gooiden echter roet in het eten. Lees verder op de site van de Leeuwarder Courant.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 03-07-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »