Nieuwe Renault Clio krijgt autogasinstallatie

Er gaan wat geruchten in de ronde en in de Franse wandelgangen wordt her en der over de Renault Clio gesproken, maar de Nederlandse importeur kan het nu aan ons bevestigen: de Clio krijgt optioneel af-fabriek een lpg-installatie.

Dat betekent dat de Clio uiteindelijk met vier verschillende aandrijflijnen op de markt komt: benzine, diesel, hybride én lpg. Het is nog niet bekend wanneer Renault met de Clio op autogas komt, maar we verwachten op redelijk korte termijn. Over een kleine tien dagen passeert de compacte Fransman onze landsgrenzen en belandt hij bij de dealers.

Lees het gehele artikel op autoweek.nl

 

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 20-06-2019

alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »