Nieuwe energie komt uit de Gouwzee

De wijk Markgouw in Monnickendam gaat mogelijk over niet al te lange tijd van het gas af. De gemeente Waterland en de woningcorporaties Wooncompagnie en Intermaris onderzoeken of de wijk kan worden aangesloten op het nieuwe energiesysteem van de toekomstige woonwijk Galgeriet. Daar worden de huizen straks verwarmd met water van de Gouwzee. De nieuw te bouwen wijk Galgeriet moet energieneutraal worden. De circa 700 woningen worden niet meer aangesloten op het gasnet, maar worden verwarmd door een nieuw systeem, namelijk Thermische Energie uit Oppervlaktewater, kortweg TEO. Lees verder op de site van Het Noordhollands Dagblad.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 02-07-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »