Nederland zal veel eerder en veel meer gas moeten importeren dan tot nu werd gedacht

De kleine gasvelden zullen veel minder gas opleveren dan Nederland denkt. De import die daardoor nodig is, leidt tot extra uitstoot in de VS en Rusland en op zee. Nederland zal al snel veel meer gas moeten importeren dan tot nu gedacht werd. En die import heeft schadelijke gevolgen voor het klimaat. Dat schrijven energiedeskundigen Lucia van Geuns en Jilles van den Beukel in een studie die is gemaakt voor het The Hague Centre for Strategic Studies. Lees verder in Trouw

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 29-01-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
Bol van Staveren
alltech
foja
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
ONE Dyas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech

Overzicht alle leden »