Multilaterale overeenkomst MO 325 en RID 2020-2

Als gevolg van de coronacrisis zijn er maatregelen getroffen i.v.m. het verlopen van de keuringdata van tanks. In de twee bijgaande documenten treft u hier de besluiten van aan. Het ministerie van I&W roept het bedrijfsleven daarbij op dat met name vullers en lossers van tanks* om deze, als de keuringsdatum is verstreken, te onderwerpen aan een extra visuele controle op gebreken die de veiligheid kunnen be├»nvloeden. Deze controles dienen procedureel geborgd te worden. Let wel! MO 325 is niet van toepassing op tanks waarvan de keuringstermijn op 1 maart 2020 was verlopen. Indien dat het geval is dient de vervoerder daarvan in kennis gesteld te worden en kan deze tank in ieder geval niet geladen te worden. Lossing van zo’n tank kan mogelijk onder aanvullende veiligheidsmaatregelen, in overleg met ILT, wel plaatsvinden.

Document 1 Document 2

* Definitie Tank: Een reservoir met inbegrip van de bedrijfsuitrusting en de constructieve uitrusting. Het gebruik van deze term zonder nadere aanduiding omvat tankcontainers, transporttanks, reservoirwagens (RID), afneembare tanks en vaste tanks (ADR/ADN), alsmede tanks als elementen van batterijwagens, of van MEGC’s.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 31-03-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
Bol van Staveren
alltech
hamer
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
ONE Dyas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech

Overzicht alle leden »