Moeten we nu elektrisch gaan rijden of toch nog even wachten?

De omvang, de prijs en niet te vergeten de kleur: dat zijn voor veel mensen altijd de belangrijkste factoren geweest bij de keuze voor een auto. Daar is nu wat bijgekomen: wordt het een plug-in hybride, een diesel, een benzineauto of toch volledig elektrisch? En dat is geen gemakkelijke afweging.

Veel zekerheden voor de autokoper zijn weggevallen. Merkentrouw is er amper nog en auto’s lijken steeds meer op elkaar. Tegelijkertijd groeit de sociale druk bij veel mensen om voor duurzaam te kiezen. „Onze dealers zien dat consumenten de nieuwe mogelijkheden serieus in overweging nemen”, zegt Tom Huyskens van autobrancheorganisatie Bovag.

Die beslissing wordt nog lastiger nu tal van nieuwe maatregelen op stapel staan. Krijg ik binnenkort 6.000 euro subsidie op een elektrische auto? En vanaf wanneer mag ik Amsterdam niet meer op benzine binnenrijden? De importeursvereniging RAI hoopt dus snel op meer duidelijkheid.

Lees het gehele artikel op nrc.nl


Admin Occhio - 05-06-2019

alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »