Minigraver met standaard gasfles

Waar veel merken zich op nagenoeg gelijke wijze hebben gestort op de elektrische minigraver, doet Kubota het dit keer even heel anders. Tijdens Bauma werd de elektrisch aangedreven minidumper namelijk vergezeld door een op gas draaiende minigraver, de KX019-4 LPG.

En dat LPG-gas komt heel gewoon uit een standaard gasfles, zo’n zware metalen fles die we op de camping allemaal wel eens hebben moeten wisselen. Overigens gaat het bij KX019-4 LPG duidelijk nog om een prototype. Volgens Kubota zijn de prestaties van de KX019-4 LPG goed te vergelijken met die van dieselversie KX019. De gasversie is nog iets stabieler geworden, omdat het frame iets groter werd gemaakt.

Lees het gehele artikel op cobouw.nl


Admin Occhio - 05-06-2019

alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »