LPG blijft een belangrijke alternatieve energiebron

LPG blijft een van de belangrijkste alternatieve brandstoffen. Wolfgang-Fritsch-Albert, CEO van de Westfalen Groep – de Duitse marktleider in LPG – is hiervan overtuigd. De nieuwste cijfers van de Federal Motor Transport Authority bevestigen dit: in 2017 werden 4.400 nieuwe personenauto’s met autogas geregistreerd, 47,2 procent meer dan in het voorgaande jaar.

Lees het gehele artikel op wirtschaft-regional.net

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 06-03-2018

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
Bol van Staveren
alltech
hamer
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
ONE Dyas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech

Overzicht alle leden »