Ledenvergadering op 17 september 2020

We zijn eruit. De nieuwe datum voor de algemene ledenvergadering van de VVG wordt 17 september 2020, in de middag. De vergadering zal plaatsvinden in Den Haag, en zal naast de vergadering ook weer een interessant programma omvatten. Tevens zal er weer de mogelijkheid zijn om onder het genot van een borrel te netwerken. Details over de dagindeling volgen nog, maar zet de datum nu alvast in uw agenda.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 01-07-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »