Kiezen voor groen gas even simpele als logische stap

Zeeuwen kunnen nu voor groen gas kiezen. Daarmee draag je bij aan de Zeeuwse natuur, legt directeur Energie Roel Meijerink de strategie van leverancier DELTA uit. ‘Tot we helemaal van het gas af kunnen, maken we het zo duurzaam én betaalbaar mogelijk.’ De Zeeuwse energieleverancier zet al jaren grote stappen richting volledig duurzame energie. Op 1 januari 2016 zette DELTA alle klanten in één keer over op 100 procent groene stroom en heeft het geen kolen- of gascentrales meer in bezit. De nieuwe mijlpaal is groen gas, dat een stuk duurzamer is dan normaal aardgas. Dat past in de bedrijfsstrategie waarmee het bedrijf bijdraagt aan het behoud van de Zeeuwse natuur. Lees verder op De Ondernemer.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 01-07-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »