Hier maakt het waterschap groen gas van onze uitwerpselen

In Sleeuwijk wordt al het rioolafval wordt vanaf volgend jaar verwerkt tot groen aardgas. Onlangs werden de laatste grote werkzaamheden aan de Energiefabriek afgerond met het plaatsen van twee enorme silo’s, van 22 ton per stuk, waarin 100.000 liter rioolslib wordt opgevangen, zegt woordvoerder Lotte Kaatee van het Waterschap Rivierenland. Wat komt er zoal terecht in het afvalwater van het riool? Kaatee: ‘Wat je verwacht: alle poep en pies van de mensen in de regio van Altena. Dat vingen we hier al op in de rioolwaterzuiveringsinstallatie. Maar ook het afval van bedrijven dat op het riool geloosd wordt, en regenwater uit putten in de straat.’ Lees verder op Brabants Dagblad.nl.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 14-08-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
Bol van Staveren
alltech
foja
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
ONE Dyas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech

Overzicht alle leden »