‘Geen gedwongen afsluitingen van het gas’

Niemand in Limburg wordt gedwongen van het gas af te gaan in zijn of haar huidige woning. Gedeputeerde Carla Brugman stelde in het Limburgs Parlement het jammer te vinden dat daar zoveel paniek over is. “Want dat gaat niet gebeuren”, zo benadrukt zij. Brugman reageerde op een motie van Forum voor Democratie, waarin staat dat in de twee Limburgse Regionale Energiestrategie├źn (RES) en in de Provinciale Energiestrategie (PES) moet worden vastgelegd dat afsluiting van het aardgasnet alleen op vrijwillige basis zal plaatsvinden. In de eerste concepten is dat niet het geval, aldus Forum. Lees verder.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 22-06-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
Bol van Staveren
alltech
foja
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
ONE Dyas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech

Overzicht alle leden »