Gas uit koeienmest, Bouwfonds en hogesnelheidstrein: ‘Twente moet voorbeeld worden voor Nederland’

In Twente moeten meer coöperaties van veehouders komen die samen biovergisters bouwen. Daarin wordt mest omgezet in gas. Twente moet een voorbeeld worden voor Nederland. Dat zei René Venendaal van het ingenieursbureau BTG in Enschede maandag op de Rode Loper, de nieuwjaarsbijeenkomst van netwerkorganisaties. Lees verder op Tubantia.nl.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 17-01-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
Bol van Staveren
alltech
foja
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
ONE Dyas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech

Overzicht alle leden »