“Gas of waterstof: ketels blijven overal nodig”

Spectaculaire technische ontwikkelingen zullen we in de ketels de komende jaren niet tegenkomen. De ketel is een product dat immers al redelijk ver is in zijn levenscyclus, maar de vraag naar ketels zal in de toekomst niet minder zijn. “Voor grootschalige warmtebehoefte zullen we toch voorlopig nog ketels met branders nodig hebben. Op de langere termijn verwacht ik dat de brandstof ingewisseld wordt voor waterstof, maar dat is nog ver weg”, aldus Wouter Voortman van Boeters Ketelconstructie. Lees verder.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 19-06-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »