‘Gas- en oliesector investeert amper in duurzame energie’

De olie- en gassector moet werk gaan maken van duurzame energie. “Niets doen is simpelweg geen optie”, waarschuwt het Internationaal Energieagentschap (IEA) in een nieuw rapport. Momenteel gaat namelijk minder dan 1 procent van het investeringsgeld van de olie- en gasbedrijven naar schone energiebronnen. Het IEA stelt dat de toezegging van olie- en gasbedrijven om schone brandstoffen te leveren, cruciaal is om de wereldwijde uitstoot te verminderen. Lees verder op Trouw.nl.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 23-01-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
Bol van Staveren
alltech
foja
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
ONE Dyas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech

Overzicht alle leden »