Elektrische lease-auto kan onverwacht duur uitpakken

Wie ervoor kiest om een nieuwe (elektrische) lease-auto ook privé te rijden, terwijl je eerst alleen zakelijk reed, kan voor onverwacht hoge bijtellingskosten komen te staan. Je kunt niet zomaar kosteloos overstappen, waarschuwt belangenclub Vereniging Zakelijke Rijders (VZR).

Zo’n 12 procent van de ruim één miljoen leaserijders in Nederland, rijdt de auto alleen zakelijk en betaalt geen bijtelling. Kiezen zij halverwege het jaar voor een nieuwe leaseauto en gaan ze die ook privé rijden (en dus bijtelling betalen), dan moet de bijtelling over de voorbije maanden van dit jaar worden terugbetaald.

Lees het gehele artikel op rtlz.nl

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 28-08-2019

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »