De waanzin rond de warmtepomp: gas blijft hard nodig

Netbeheerders bevestigen wat allang duidelijk was. De warmtepomp redt het niet in oude huizen. Gas blijft hard nodig voor het verwarmen van huizen, schrijft Bram Hahn. Het kan natuurlijk best, een oud huis verwarmen zonder daarvoor aardgas te gebruiken. Zelfs tochtige oude landhuizen zijn warm te krijgen met een warmtepomp die niet werkt op fossiele energiebronnen, maar op basis van zonnepanelen of aardwarmte. Kijk maar naar het voorbeeld van landgoed Sluishoef. Maar dat is een uitzondering, die alleen met veel maatwerk en forse investeringen van de grond kon komen. Lees verder.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 17-03-2020

alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »