CO2-neutrale olie-industrie? Ja, dat kan in Noorwegen

De Noorse olie- en gasindustrie wil haar CO2-uitstoot verminderen, maar dat stuit op scepsis. Waarom CO2-neutraal olie en gas winnen, als het gebruik ervan veel schadelijker is? Naar olie en gas boren én tegelijk goed doen voor het klimaat? Kan dat? Ja, zegt Equinor – het voormalige Statoil, het grootste energiebedrijf in Noorwegen. Samen met andere bedrijven in de Noorse olie- en gasin-dus­trie wil Equinor de CO2-uitstoot met 40 procent terugbrengen in 2030. In 2050 moet de uitstoot zelfs nul zijn. Lees verder in Trouw.

Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin


Ruud Jongeneel - 31-01-2020

Antargaz Hoes Errogas
alltech
alltech
alltech
Bol van Staveren
alltech
foja
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
ONE Dyas
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech

Overzicht alle leden »