Amsterdam benzine- en dieselvrij over 11 jaar: hoe haalbaar is dat?

Van ‘bizar’ en ‘buiten de realiteit’ tot ‘mooi’ en ‘winst voor de longen van alle Amsterdammers’: het plan om vanaf 2030 alle benzine- en dieselauto’s te weren uit Amsterdam roept sterk uiteenlopende reacties op. Hoe haalbaar is het Actieplan Schone Lucht van de gemeente, dat gisteren naar buiten kwam?

Het doel is om het verkeer in de stad geheel emissievrij te maken. De stad wil Amsterdamse autobezitters gaan helpen met subsidies en ontheffingen. Ook wordt het laadpalennetwerk in de stad uitgebreid. En wie een elektrische auto koopt, kan een laadpaal aanvragen.

De autolobby vindt het plan veel te ver gaan. De RAI Vereniging noemde het een “bizar plan, buiten alle realiteit en onhaalbaar”. De burger wordt de stad uitgejaagd, zei de woordvoerder.

Lees het gehele artikel op nos.nl

 


Admin Occhio - 16-05-2019

alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
alltech
foja

Overzicht alle leden »